UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w oszczędnościach w trybu wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w szybkim Stargardzie a wkład w nim uzyskało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w grupie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący był także cel w roli do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezmiernie zadowolony z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie dopiero na zawodach ale więcej na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam możliwość że przyszłe lata współpracy przyniosą coraz wyższe wyniki nie dopiero na arenach kraju tylko także zarówno na końcach Europy albo te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najpodobniejszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments