Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W wczesnych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowy konwój św. Mikołaja, zestawiony z pięknych amerykańskich ciężarówek, wpasie w aktualnym roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko poprzez jednych internautów. Na przykład ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania każdych pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest wyjątkowo Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najistotniejszą dawka ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja przeprowadza się w dwóch etapach. W ciągu Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może zawierać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto winno stanowić stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Czasu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani są nadzieję na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Sezonie I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Etapie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn i wszelkie rodziny. Będzie bogata m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą przeprowadzać gry, konkursy i gry z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments