AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

W klubie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn i pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której dotyczyć będzie wszystek zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wyłączone z użytku.

Oraz z soboty, 14 marca autobusy przejmować się będą wyłącznie i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym samym rozkład jazdy w dni robocze przestaje być aktualny do usunięcia. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Firmy będzie ponad nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich klientów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą skuteczne bez zmian.

z zmiany biuro obsługi klienta w stolicy Firmy nie będzie stosować interesantów. – Na wszelkie wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie zdać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wejściem do Firmy Można je kierować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments