Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych stawiali na własnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., lecz to obecnie płynie z przepis procesowych i i na to myśleli już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet by nie zauważył, gdy nie wysłane smsy. – Przyszła taka informacja, iż jest dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę leciałam toż taż się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Zatem stanowiła świeża wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się teraz na znaczenie, pod kątem morderstwa, okazało się, iż ta wiadomość była bez sensu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Miała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, dało się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Wykazałoby się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo bezpośrednio w jakich sytuacjach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko uważa na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, iż nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna okazała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, jak je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że kupował lokal z całym wyposażeniem, a choćby z rzeczami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wynikało spośród obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, ale choćby nie wzięła walizki również nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród ostatnim pewnie posiadać Mariusz G. Tyle, iż nie było to takie proste. Jego pozycja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co dobre, potem okaże się, że Aneta D. przez pewien czas wpadałam się z Mariuszem G., natomiast jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został aresztowany na dwa dni przed swoim ślubem z nową kobietą). Uważały ich a nowe osoby. Mieszkanie, która zamordowana kobieta miała, było wynajmowane. Ona jedyna przebywała w nowym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, dlatego też jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby szybko wiadomo, że pracowniki są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich jedynych zaś stanowi skrajnie skomplikowana. Dlatego ta sytuacja tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak wskazuje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments