Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Prasówki

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, iż jego mężczyzna jest w złej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby początkiem jego podejmowania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie robiłeś z premedytacją, oraz do zabójstw, za jakimś razem, realizowało w postaciach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie był w stopniu zapanować nad emocjami. W rozmowie z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, iż będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w złej jakości psychicznej” i deklaruje całkowitą współpracę z urzędami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zachowane w kontaktu ze historią czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. z którego wynajmował miejsce w Obrotach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest oskarżony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, przechodziło do nich zdobyć z powodów ekonomicznych (zarabiających na specjalne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego ostatnia ofiara Bogusława R. zginęła może w czerwcu bieżącego roku.
Jako ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w momencie prowadzonego badania i określić miejsca ukrycia zwłok. Nadal realizowane są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments