KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centrum nad Parsętą nie zwalniają tempa. W stary weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w zawodach „Battle of the Castle” organizowanych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams montowała się z czterech zawodników, z jakich każdy startował w własnej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła własne głębi w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody zakładały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z danych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to kierunek (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Teraz na początku zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a każdy spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i form, czyli typowy CrossFit.

Do finału przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek spośród nich świetnie się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w efekcie jednym punktem wywalczyła miejsce na podium zaś stanowiły obecne dla niej liczby tego typu zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu finałowi dał sobie osiągnięcie w prostej kategorii. Jedyny w ostatnich zawodach okazał się Damian Świtliński , który osiągnięcie w „Battle of the Castle” dał sobie jeszcze przed finałem. Kilku do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin przedstawił w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments