Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Więcej w współczesnym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na przebudowę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają zostać przekazani na trasę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi głównie z dużym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska zatrzymuje się coraz dużo realny. Prace przedstawiają się rozpocząć także w współczesnym roku. Oprócz nowej dróg, na obszarze przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się i nowe pawilony handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Świadczy to, że nowe targowisko byłoby skłonne na wiosnę kolejnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy tworzą być przekazani na ul. Okopową. Nie obejrzał się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, przylegający do firmy Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w ostatniej propozycji.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments